Помпа з підтримкою тиску в системі 12V (3.6 л/хв) Shiyuan WW-09127A
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
24
Помпа з підтримкою тиску в системі 12V (3.6 л/хв) Shiyuan WW-09127A
950 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | Помпа |
| Бренд | Shiyuan |
| Тип помпи | Осушувальна |
| Застосування | Водопостачання |
| Максимальний тиск | 0.45 бар |
| Увімкнення | Автоматичне |
| Водонепроникність | Так |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 міс |
| Технічні специфікації | |
| Струм навантаження | 3.5 / 1.8 A |
| Максимальний тиск (psi) | 65 |
| Напруга | 12 / 24 В |
| Продуктивність | 3.6 л/хв |
| Конструкція і матеріал | |
| Матеріал корпусу | Пластик ABS |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр патрубків | 11 мм |
| Довжина кабелю | 1.2 м |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.