Електричний насос Stermay HT-417BA (без акумулятора)
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
24
Електричний насос Stermay HT-417BA (без акумулятора)
900 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | Електронасос |
| Бренд | Stermay |
| Призначення | Для човнів, надувних атракціонів |
| Вага | 0.7 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Технічні специфікації | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Максимальний тиск | 0.63 psi |
| Максимальний тиск (kPa) | 4.41 |
| Тип компресора | Турбіна |
| Потужність | 40 Вт |
| Продуктивність | 300 л/хв |
| Кількість ступенів | 1 |
| Система живлення та витрати | |
| Час безперервної роботи | 15 хв |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Джерело живлення | USB-C |
| Додаткові функції | |
| Функція відкачування повітря | Так |
| Автоматична зупинка | Немає |
| Регулювання тиску | Немає |
| Манометр | Немає |
| Цифровий дисплей | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 160 мм |
| Діаметр патрубка | 20.5 мм |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.