Електричний насос PK-8401
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
24
Електричний насос PK-8401
2 500 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | Електронасос |
| Бренд | Weekender |
| Мінімальний тиск | 8 kPa |
| Діаметр шланга | 20.5 мм |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Технічні специфікації | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Потужність | 20 Вт |
| Продуктивність | 380 л/хв |
| Кількість ступенів | 1 |
| Максимальний тиск | 20 kPa |
| Система живлення та витрати | |
| Джерело живлення | Прикурювач |
| Додаткові функції | |
| Автоматична зупинка | Немає |
| Регулювання тиску | Так |
| Манометр | Так |
| Цифровий дисплей | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Довжина шланга | 1.5 м |
| Довжина кабелю | 3 м |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.