Електричний насос Bravo BP12
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Електричний насос Bravo BP12
4 400 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | Електронасос |
| Бренд | Bravo |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Технічні специфікації | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Максимальний тиск | 14.5 psi |
| Максимальний тиск (kPa) | 100 |
| Потужність | 260 Вт |
| Продуктивність | 160 л/хв |
| Кількість ступенів | 1 |
| Система живлення та витрати | |
| Джерело живлення | Зовнішній акумулятор |
| Додаткові функції | |
| Автоматична зупинка | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Манометр | Немає |
| Цифровий дисплей | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 205 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина шланга | 1.7 м |
| Довжина кабелю | 3 м |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.