Електричний двоступеневий насос для SUP дошок 20psi Pumpleader HS-SUP001
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Електричний двоступеневий насос для SUP дошок 20psi Pumpleader HS-SUP001
3 800 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | Електронасос |
| Бренд | Pumpleader |
| Призначення | Для Air-deck, SUP-дошки, надувних атракціонів, човнів |
| Гарантія | 12 міс |
| Технічні специфікації | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Максимальний тиск | 20 psi |
| Максимальний тиск (kPa) | 137 |
| Тип компресора | Поршневий |
| Потужність | 110 Вт |
| Продуктивність | 70 л/хв |
| Кількість ступенів | 2 |
| Система живлення та витрати | |
| Час безперервної роботи | 20 хв |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Джерело живлення | Прикурювач |
| Додаткові функції | |
| Регулювання тиску | Так |
| Цифровий дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 222 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Висота | 95.8 мм |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.