Електричний двоступеневий насос для човнів і SUP дошок Stermay HT-790B
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Електричний двоступеневий насос для човнів і SUP дошок Stermay HT-790B
5 300 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | Електронасос |
| Бренд | Stermay |
| Зарядний пристрій | 5V DC 2A (не входить у комплект) |
| Призначення | Для Air-deck, SUP-дошки, надувних атракціонів, човнів |
| Час зарядки акумулятора | 7 год |
| Гарантія | 12 міс |
| Технічні специфікації | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Максимальний тиск | 16 psi |
| Максимальний тиск (kPa) | 112 |
| Тип компресора | Поршневий + турбіна |
| Потужність | 110 / 100 Вт |
| Продуктивність | 350 (турбіна) / 70 (поршень) л/хв |
| Кількість ступенів | 2 |
| Система живлення та витрати | |
| Час безперервної роботи | 15 хв |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Додаткові функції | |
| Автоматична зупинка | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Цифровий дисплей | Немає |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 251 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 133 мм |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.