Електричний двоступеневий насос для човнів і SUP дошок Stermay HT-782
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Електричний двоступеневий насос для човнів і SUP дошок Stermay HT-782
3 100 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | Електронасос |
| Бренд | Stermay |
| Призначення | Для Air-deck, SUP-дошки, надувних атракціонів, човнів |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Технічні специфікації | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Максимальний тиск | 20 psi |
| Максимальний тиск (kPa) | 140 |
| Тип компресора | Поршневий + турбіна |
| Потужність | 110 Вт |
| Продуктивність | 350 (турбіна) / 70 (поршень) л/хв |
| Кількість ступенів | 2 |
| Система живлення та витрати | |
| Час безперервної роботи | 15 хв |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Джерело живлення | Прикурювач |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне перемикання ступенів | Немає |
| Функція відкачування повітря | Так |
| Автоматична зупинка | Так |
| Регулювання тиску | Так |
| Манометр | Електронний |
| Цифровий дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 250 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина шланга | 1 м |
| Діаметр патрубка | 20 мм |
| Довжина кабелю | 2.75 м |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.