Електричний 2-ступеневий насос для човнів і SUP дошок Stermay HT-737 Plus (70л/хв 20psi)
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Електричний 2-ступеневий насос для човнів і SUP дошок Stermay HT-737 Plus (70л/хв 20psi)
3 800 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | Електронасос |
| Бренд | Stermay |
| Призначення | Для Air-deck, SUP-дошки, надувних атракціонів, човнів |
| Вага | 1.54 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Технічні специфікації | |
| Напруга живлення | 12 В |
| Максимальний тиск | 20 psi |
| Максимальний тиск (kPa) | 137 |
| Тип компресора | Поршневий + турбіна |
| Потужність | 110 Вт |
| Продуктивність | 300 (турбіна) / 70 (поршень) л/хв |
| Кількість ступенів | 2 |
| Система живлення та витрати | |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Джерело живлення | Прикурювач, Li-ion акумулятор, USB-C |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Конструкція і матеріал | |
| Особливість конструкції | Ліхтарик |
| Додаткові функції | |
| Зарядка гаджетів (USB) | Так |
| Автоматичне перемикання ступенів | Так |
| Функція відкачування повітря | Так |
| Автоматична зупинка | Так |
| Підсвічування | Немає |
| Регулювання тиску | Так |
| USB порт | Так (5В / 2А) |
| Манометр | Електронний |
| Цифровий дисплей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 190 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 77 мм |
| Довжина шланга | 1 м |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.