Каяк надувний Aqua-Marina Steam Kayak ST-312, 1-місний
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Каяк надувний Aqua-Marina Steam Kayak ST-312, 1-місний
13 725 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | каяк |
| Бренд | Aqua Marina |
| Тип каяка | надувний |
| Тип кокпіта | відкритий, Sit-on-top |
| Вік | для дорослих |
| Дренажні клапани | 1+8 |
| Матеріал | ПВХ, жорстке дно DWF |
| Вага | 11.5 кг |
| Колір | синій / блакитний |
| Гарантія | 12 міс |
| Вантажопідйомність | |
| Пасажиромісткість | 1 |
| Вантажопідйомність | 95 кг |
| Конструкція | |
| Гермовідсіки | 2+1+1 |
| Технологія | Seamless Tube, Drop-stitch, Deck Shield™ |
| Матеріал корпусу | армований ПВХ |
| Плавники | 2 шт |
| Призначення | |
| Підходить для | рибалки, туристичних сплавів |
| Рівень | початковий, просунутий |
| Тип води | спокійна / невеликі хвилі |
| Габарити | |
| Довжина | 312 см |
| Ширина | 80 см |
| Комплектація | |
| Каяк | 1 шт |
| Сидіння для каяка | 1 шт |
| Сумка для транспортування | 1 шт |
| Гермомішок | 1 шт (10 л) |
| Плавники | 2 шт |
| Насос | 1 шт |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.