Каяк надувний Aqua-Marina Laxo All-Around Kayak LA-380, 3-місний
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Каяк надувний Aqua-Marina Laxo All-Around Kayak LA-380, 3-місний
17 454 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | Каяк |
| Бренд | Aqua Marina |
| Тип каяка | Надувний |
| Тип кокпіта | Відкритий, Sit-on-top |
| Вік | Для дорослих |
| Кількість дренажних клапанів | 1 |
| Матеріал чохла | Поліестер |
| Упор для ніг | Немає |
| Ручки для перенесення | 3 |
| Колір | Бірюзовий |
| Вага | 17.5 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Вантажопідйомність та пасажиромісткість | |
| Пасажиромісткість | 2+1 особи |
| Вантажопідйомність | 180 кг |
| Конструкція та матеріал | |
| Кількість гермовідсіків | 2+1 |
| Технологія | AQUASHELL™ |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
| Кількість плавників | 2 |
| Кріплення фіна | Slide-in |
| Додаткове обладнання та безпека | |
| Притискний бандаж для кріплення речей | Так |
| Призначення та експлуатація | |
| Підходить для | Туристичних сплавів |
| Рівень райдера | Початковий |
| Характер водної поверхні | Спокійна вода / невеликі хвилі |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 см |
| Ширина | 90 см |
| Комплектація | |
| Каяк | 1 шт |
| Весло | 2 (KP-1 Kayak Paddle) |
| Сидіння для каяка | 3 шт |
| Упаковка для транспортування | 1 шт |
| Знімні плавники | Kayak Fin |
| Насос | 1 (ножний насос) |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.