Каяк надувний Aqua-Marina Laxo All-Around Kayak LA-320, 2-місний
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Каяк надувний Aqua-Marina Laxo All-Around Kayak LA-320, 2-місний
14 714 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | каяк |
| Бренд | Aqua Marina |
| Тип каяка | надувний |
| Тип кокпіта | відкритий, Sit-on-top |
| Вік | для дорослих |
| Дренажні клапани | 1 |
| Матеріал чохла | поліестер |
| Упор для ніг | немає |
| Ручки | 4 |
| Колір | бірюзовий |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна бренду | Китай |
| Вага | 12 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Вантажопідйомність | |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність | 155 кг |
| Конструкція | |
| Гермовідсіки | 2+1 |
| Технологія | AQUASHELL™ |
| Матеріал корпусу | армований ПВХ |
| Плавники | 2 шт |
| Система плавників | Kayak Fin |
| Кріплення | Slide-in |
| Додатково | |
| Бандаж для речей | так |
| Призначення | |
| Підходить для | туристичні сплави |
| Рівень | початковий |
| Тип води | спокійна / хвилі |
| Габарити | |
| Довжина | 320 см |
| Ширина | 95 см |
| Комплектація | |
| Каяк | 1 шт |
| Весла | 2 шт (KP-1 Kayak Paddle) |
| Сидіння | 2 шт |
| Сумка | 1 шт |
| Плавники | 2 шт |
| Насос | 1 шт (ножний) |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.