Каяк надувний Aqua-Marina Memba Sports ME-390, 2-місний
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Каяк надувний Aqua-Marina Memba Sports ME-390, 2-місний
18 911 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | каяк |
| Бренд | Aqua Marina |
| Тип каяка | надувний |
| Тип кокпіту | відкритий, Sit-on-top |
| Вік | для дорослих |
| Товщина камери | 7 см (DWF підлога) |
| Дренажні клапани | 1+2 |
| Матеріал чохла | поліестер |
| Упор для ніг | ні |
| Ручки | так |
| Колір | помаранчевий / сірий |
| вага | 16 кг |
| Гарантія | 12 міс |
| Вантажопідйомність | |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність | 155 кг |
| Конструкція | |
| Гермовідсіки | 2+1 |
| Технологія | Drop-stitch |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
| Плавники | 2 шт |
| Кріплення | Slide-in |
| Назначення | |
| Підходити для | швидкісні туристичні сплави |
| Рівень | початковий |
| Тип води | спокійна / хвилі |
| Габаріті | |
| Довжина | 390 см |
| Ширина | 90 см |
| Комплектація | |
| Каяк | 1 шт |
| Весла | 2 шт |
| Сидіння | 2 шт |
| Сумка | 1 шт |
| Плавники | 2 шт |
| Насос | 1 шт |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.