Каяк надувний Aqua-Marina Halve Ultra-light Packayak HA-398, 1-2-місний
Все про товар
Опис
Відгуки
0
Питання0
5
4
24
Каяк надувний Aqua-Marina Halve Ultra-light Packayak HA-398, 1-2-місний
27 080 грн.
Опис
| Основні характеристики | |
| Тип товару | каяк |
| Бренд | Aqua Marina |
| Тип каяка | надувний |
| Тип кокпіта | відкритий, Sit-on-top |
| Вік | для дорослих |
| Товщина камери | 7 см (DWF підлога) |
| Колір | світло-сірий / білий |
| Вага | 7.4 кг |
| Вантажопідйомність | |
| Пасажиромісткість | 2 |
| Вантажопідйомність | 180 кг |
| Конструкція | |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
| Плавники | 2 шт |
| Система плавників | Kayak Center Fin |
| Кріплення | Slide-in |
| Додатково | |
| Бандаж для речей | так |
| Призначення | |
| Рівень | початковий, просунутий |
| Тип води | спокійна / хвилі |
| Габарити | |
| Довжина | 398 см |
| Комплектація | |
| Каяк | 1 шт |
| Сидіння | 2 шт |
| Сумка | 1 шт |
| Плавники | 2 шт |
| Насос | 1 шт |
Відгуки
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
Питання та відповіді
Додайте питання, і ми відповімо найближчим часом.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.